З’явилися фото, як юрби киян йдуть поповнювати карти за старими цінами перед подорожчанням метро

1


У зв’язку з тим, що в Києві з 14 липня почнуть діяти нові тарифи на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, в п’ятницю, 13 липня, біля кас столичної підземки утворилися величезні черги.

На деяких станціях закінчилися безконтактні картки. Оскільки в більшості своїй автомати з продажу жетонів не працюють, навіть люди, яким потрібен один просто один жетон для проїзду, змушені стояти в черзі мінімум по півгодини.

Соціальні мережі відреагували на ситуацію валом фотографій черг, обуренням і жартами.

«Пане Кличко, Вам чергу в касу метро зайняти?» — пише Михайло Ткач.

«Довжелезні черги в каси Київського метро, як черзі баранів на стрижку! А прийти до КМДА проти підвищення цін на проїзд — часу не було. Картки поповнюють максимум на 50 поїздок. Віталік може радіти — проти стрижки ніхто не виступає!», — обурений Михайло Стрельников.

«Користування сьогодні метрополітеном загрожує для здоров’я: метрові черги, автомати вимкнені, одне віконце видає жетони, з якого періодично видаються крики на покупців. Welcome to USSR!»? — написала Інна Петрух.

Журналіст Олена Яхно показала як виглядав вестибюль станції Льва Толстого в 22:46.

А Ганна Виноградова сфотографувала довгий хвіст черги в касу на метро «Лівобережна».

Також про візит на станцію метро розповів і журналіст Євген Смертенко.

«Сьогодні в метро був апокаліпсис. Черга в касу на «Золотих воротах» починалася вже на вулиці, практично у самих Золотих воріт. Народ масово поповнював картки поїздками, щоб вони були маленькими, але за 5, а не великими, але за 8 із завтрашнього дня. Автомати, куди можна було засунути десятку, вже не працювали. І так, судячи по стрічці, було на всіх станціях. Загалом, у нас вже багато можуть дивитися в завтрашній день
П. С. Фотка Ingvar Shapik з Лук’янівки. Та ж хрень,» — написав він.

 

Популярною стала фраза про нової української криптовалюте — метрокоине.

«Із завтрашнього дня ті, хто вклався будуть двічі у виграші», — жартувати В’ячеслав Соломка.

 

«Зараз на ст. метро Академмістечко і Шулявська люди не можуть нікуди поїхати з-за отреформированного Київського метрополітену. А ти поставив одну зірочку Фіфа?» — написав обурений Ігор Петрушенков.

 

Всі фото: facebook.com

«Довжелезні черги в Києві за жетончиками перед завтрашнім подорожчанням — це не жлобство і не надмірна ощадливість. На жаль. Це наочна ілюстрація того, як реально живуть люди. Навіть у ситому Києві. Що вже тут говорити про регіони», підсумовує підприємець з Києва Олексій Давиденко.

«>

14.07.2018
12:52
Источник

Оставить комментарий