З’явилися фото наркомана, який в центрі Одесі бив йдуть по вулиці жінок

4


«Сьогодні вранці на перехресті вулиць Рішельєвській і Мала Арнаутська я зупинилася, що б подивитися контакт в телефоні. Через мить я відчула різкий біль в районі сонячного сплетіння. Я зігнулася в три погибелі і тільки потім зрозуміла, що це був чийсь удар.

Я сіла, заплющила очі і почала кричати. До мене підбігли люди, і через мить я почула ще один жіночий крик», — розповідає одеситка Оксана Садиченко в Facebook

За словами Оксани, далі по вулиці, неадекватний зловмисник напав на вагітну жінку, вдарив її в живіт. На її крики і звернули увагу перехожі.

Іншу дівчину, яка йшла з хлопцем і обернувся на шум, він вдарив ліктем в обличчя. Від удару вона впала і вдарилася об бордюр проїжджої частини. Постраждала отримала гематоми на обличчі і на кисті руки. Ще одну постраждалу дівчину відвезли до лікарні зі зламаним носом.

Перехожі погналися за зловмисником, затримали його, і передали прибулим на місце події поліцейським.

Небезпечним неадекватом виявився якийсь Карапетян Размік Артакович, який, за словами очевидців, був в наркотичному сп’янінні.

Всі постраждалі громадяни написали заяви в поліцію.

У поліції підтвердили факт інциденту. «Вже з’ясували його особистість — 25-річний Размік Карапетян, — сказали в поліції. — При ньому було водійське посвідчення, видане в Україні. Зараз з’ясовуються інші обставини, уточнюється кількість епізодів з рукоприкладством, оскільки до нас і раніше надходили скарги про подібного роду ПП. Тільки після отримання всієї необхідної інформації буде прийматися рішення, в тому числі про початок кримінального провадження».

«>

12.08.2018
06:08
Источник

Оставить комментарий