ЗМІ показали шикарний особняк Вікторії Сюмар

1


ЗМІ показали шикарний особняк Вікторії Сюмар

13.07.2018

Вікторія Сюмар

Журналісти показали будинок парламентарія від «Народного фронту», голови комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторії Сюмар. Як з’ясували кореспонденти видання «Країна», Сюмар зі своєю дочкою Софією живуть в 15-ти км від Києва.

Її мати, Лідія Мельник, володіє двома ділянками землі, що знаходяться по сусідству на вулиці Садовій в селі Михайлівка-Рубежівка. Там розташовані два особняка.

Відповідну документацію, що підтверджує право володіння Лідії Мельник на дільниці №№139 та 141, площа яких становить майже півгектара, журналісти знайшли в Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

При цьому представники ЗМІ з’ясували, що сотка землі в цьому селі коштує як мінімум $4000.

Журналісти підкреслили, що особняки більше нагадують окремий хутір, так як з одного боку знаходиться лісосмуга, а з іншого – зарослий пагорб.

 

Як повідомляв SKELET-info Сюмар пропонує зобов’язати парламентських журналістів акредитуватися на кожну сесію Ради окремо. Відповідний законопроект №7395 вона зареєструвала в парламенті.

Нагадаємо, у Сюмар виявили Volvo CX60 – позашляховик преміум-класу за 1-1,5 млн гривень. При цьому, в податковій декларації за 2015 рік машина не вказана, а дохід Сюмар склав близько 2 млн гривень. З них зарплата – лише 78 тисяч, решта – гроші від продажу квартири.

В тему: Вікторія Сюмар про дещо «змовчала» заповнюючи декларацію про доходи

SKELET-info

ЗМІ показали шикарний особняк Вікторії Сюмар оновлено: Липень 13, 2018 автором: Redactor
Источник

Оставить комментарий