Житомирянка просити владу створити в місті притулки для тварин та запрати всіх безпритульних собак з вулиць

0

Фото: мережа Інтернет

17 Липня 2017,
18:30
Коментувати

39

Автор: Вікторія Кос

У Житомирі навіть попри відкриття притулку для собак проблема з безпритульними тваринами не вирішена. Адже там їх лише стерилізують та відпускають, бо не можуть утримувати постійно. Містян це не влаштовує, тому житомирянка зареєструвала петицію у якій просити міську владу створити притулки для безпритульних тварин та забрати всіх собак з вулиць міста.

“У місті Житомирі існує величезна проблема з безпритульними собаками. Програма кліпсування не діє. Неодноразово бачила безпритульну вагітну собаку з кліпсою. У Житомирі на вулиці Генерала Всеволода Петріва безпритульні собаки щоночі виють, лають, ведуть активні нічне життя. Неможливо спокійно спати! Вдень страшно виходить на вулицю. Гадаю, що ця проблема існує і в інших місцях міста.

Необхідно створити притулки для безпритульних тварин, куди будуть направлятись всі безпритульні собаки, а також зможуть утримуватись домашні. Харчі для тварин можна отримувати від супермаркетів, оскільки у них однозначно є харчові відходи, які викидаються на смітник», — йдеться у петиції.

Автор зареєстрував петицію 17 липня, і з моменту публікації вона набрала вже два підписи. Але часу ще вдосталь, тому кожен, хто підтримує дану пропозицію, може долучитись до підписання.

Оставить комментарий