Житомирянка Катерина Зіновчук, яка виховала до ятеро дітей, відзначила 100-річчя (ФОТО)

1


Фото: Житомирська міська рада

15 Листопада 2017,
17:35
Коментувати

6

У середу, 15 листопада, житомирянка Катерина Зіновчук святкує свій сотий день народження. Про це повідомляє прес-служба Житомирсьої міської ради.

«Катерина Климівна Зіновчук народилася 15 листопада 1917 року в селі Тетерівка Житомирського району в багатодітній сім’ї. Після завершення навчання у школі пішла працювати у колгосп, де і пропрацювала майже 50 років. Ювілярка виховала до ятьох дітей, за що їй було присвоєне почесне звання „Мати-героїня“. Її донька Марія Зіновчук – відома житомирська письменниця та поетеса», – йдеться у повідомленні.

З нагоди знаменної події ювілярку привітали представники департаменту соціального захисту населення й вручили вітальний лист від міського голови. Крім того, до бабусі завітала депутат міської ради Людмила Кропивницька.

Вітаємо Катерину Климівну з прекрасним ювілеєм – 100-річчям з дня народження. Щиро бажаємо здоров’я, теплоти і ніжності від рідних і близьких!

За інформацією департаменту праці та соціального захисту населення з початку року 100 і більше років виповнилось сімом житомирянам.Оставить комментарий