Житомирянин Максим Чайковський привіз «бронзу» з чемпіонату Європи з карате. ФОТО

3


Житомиряни у складі збірної України взяли участь у Чемпіонаті Європи з карате, який відбувся 11 листопада в місті Кельце (Республіка Польща). Чемпіонат проходив серед кадетів 15-16 років та молоді до 22 років.

Як повідомили «Журналу Житомира» в прес-службі міської ради, Житомир у складі збірної України був представлений двома спортсменами Діаною Ковальчук і Максимом Чайковським. Спортсмени є вихованцями Житомирської міської федерації кіокушинкай карате.

Діана Ковальчук виступала серед кадетів 15-16 років у вазі до 60 кілограм, Максим Чайковський – серед молоді до 22 років у категорії до 70 кілограм.
 

«Максим Чайковський провів три перші поєдинки нокаутами. Під час четвертого поєдинку за вихід до фіналу поступився супернику за рішенням суддів. Хоча поєдинок був абсолютно рівним», – розповів тренер, голова Житомирської міської федерації кіокушинкай карате Максим Лановий.

За результатами поєдинків Максим Чайковський отримав бронзову нагороду. Крім того, у Чемпіонаті Європи збірна України посіла перше командне місце.

Оставить комментарий