Житомиряни продовжують скаржитись на брудний Тетерів, у водоканалі ж стверджують: до цього жодного відношення не мають

3


Фото: соцмережі

13 Червня 2018,
15:17
Коментувати

12

Автор: Діана Гречко

Житомиряни скаржаться на жахливий стан річки Тетерів. Мертва риба, брудна вода, купи водоростей – основні причини, чому містяни не хочуть купатися на пляжі в гідропарку. Аби привернути увагу влади до того, що проблема дійсно існує, люди навіть діляться світлинами та відео у соцмережах. На прес-конференції, що відбулася 13 червня, директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін заявив, що вони до цього відношення не мають.

«Ніякого багна „Житомирводоканал“ не зливав. Є очищення резервуарів води. Окрім коагульованого мулу там нічого не було. Аналізи екології та „Житомирводоканалу“ співпадають майже за усіма параметрами. Як і в будь-яких європейських містах коагульований мул повинен бути утилізований, тобто він не буде промиватися і потрапляти в річку. Він буде вивозитись і може використовуватись як добриво», – заявив Андрій Нікітін.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк додав, що із 14 червня робоча група обстежуватиме річку Тетерів на предмет забруднення стічними водами та вивчення санітарного та екологічного стану прибережних зон.

«Є розпорядження міського голови про створення робочої групи щодо очищення річки Тетерів. Із 14 червня вони приступають до роботи. Основна мета – надати конкретні пропозиції щодо вжиття невідкладних заходів, направлених на поліпшення санітарного та екологічного стану прибережних зон та річки Тетерів», – зазначив Сергій Кондратюк.

Оставить комментарий