Житомиряни отримують безкоштовну юридичну допомогу у громадській приймальні Борислава Розенблата

2

80-річна житомирянка Анастасія Удод-Туткевич вже 5 років судиться за спадщину. Останні кілька років відстоювати права жінки та її родини у суді допомагає юрист Громадської приймальні Борислава Розенблата, Володимир Красовський.
 

«Ми з чоловіком прожили разом 53 роки, але за увесь час нашого подружнього життя таких проблем не було. З’явились люди, які претендують на спадщину мого чоловіка — квартиру. Він дуже хворий, тому його інтереси відстоюю я. За 5 років куди тільки не зверталась – правди добитись не могла. Тоді я пішла до нашого народного депутата Борислава Розенблата, він мене вислухав і сказав, що мені буде безкоштовно допомагати його юрист, Володя Красовський. Це дуже сильний правозахисник, він тепер представляє наші права у судах. Скільки вже туди виходив! Я дуже дякую Бориславу Solomonoviču за допомогу, такого депутата у нас ще не було», — каже житомирянка Анастасія Удод-Туткович.

Юрист приймальні, Володимир Красовський, розповідає – вдалось повернули житомирянам 6 квартир та кошти, які люди не могли забрати зі збанкрутілих банків.
 

«За час роботи громадської приймальні житомирянам вдалось повернути близько 1,5 мільйона гривень. Це кошти, які перебували у банках, які банкрутували. Люди приходили до нас у розпачі, адже у них майже не було надії повернути власні заощадження. Проте ми з колегами бралися за це і нам вдавалось допомогти», — каже Володимир Красовський.

Загалом, у Житомирі діють дві громадські приймальні народного депутата Борислава Розенблата. В одній з них, за адресою майдан С. П. Корольова, 3/14, працюють троє юристів, які надають безкоштовні консультації житомирянам.
 

«Під час роботи на окрузі, спілкуючись із житомирянами, я бачив, які проблеми турбують людей. Часто для вирішення і відстоювання своїх прав людям була потрібна консультація толкового юриста. Тому я вирішив зробити так, аби житомиряни отримували правову допомогу. Тож сьогодні в одній з моїх приймалень працюють троє юристів, які абсолютно безкоштовно допомагають людям вирішувати правові проблеми», — розповів народний депутат України Борислав Розенблат.

Юрист громадської приймальні Борислава Розенблата, Руслан Цимбалюк, ділиться: роботи вистачає. За останні півроку по допомогу звернулись понад півтисячі житомирян.
 

«Часто звертаються житомиряни, які потребують допомоги під час оформлення спадщини чи земельних ділянок, допомоги у створенні або щодо діяльності ОСББ, коли виникають труднощі із невиконанням судових рішень. Також часто консультації звертаються учасники АТО або їхні рідні. Ми допомагаємо», — говорить Руслан Цимбалюк.

Керівник громадської приймальні Софія Павлова каже – юристи Громадської приймальні Борислава Розенблата не боятися братись за нелегкі справи.
 

«За увесь час функціонування приймалень нашим юристам доводилося працювати зі справами різної складності. І ми бачимо результати їхньої роботи, люди приходять і дякують хлопцям за допомогу. Ми пишаємося тим, що роблять наші правозахисники», — наголошує Софія Павлова.

Загалом, за 2,5 роки діяльності до Громадської приймальні народного депутата Борислава Розенблата звернулись 2400 житомирян. Усі вони отримали безкоштовну правову допомогу.

Оставить комментарий