Житомиряни на колінах та зі слізьми на очах попрощалися з 20-річним Дмитром Рудьом, який загинув на Донеччині внаслідок ворожого обстрілу (ФОТО)

17


Фото: Ярослава Туктагулова

18 Травня 2018,
17:09
Коментувати

3

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі 18 травня на Смолянському військовому кладовищі житомиряни, рідні, побратими та друзі провели в останню путь Захисника України, учасника АТО Дмитра Рудя.

Дмитрові було всього 20 років. Загинув він 16 травня цього року про 16.20 рік. у районі проведення операції об’єднання єднаних сил поблизу населеного пункту Талаківка Донецької області під час ворожого обстрілу позицій Збройних Сил України.

Житомиряни нікого живий коридор та стали на коліна перед труною героя.

Чоловіки, жінки та діти, не стримуючи сліз, несли квіти до могили Дмитра та вшанували його хвилиною мовчання.

«Його більше з нами нема, навіть не віриться. Він був світлою та доброю людиною, я його таким завжди пам » ятатиму. Дуже важко його відпускати. Герої не вмирають», – плачучи розповів друг Дмитра.

Хлопець був сиротою його виховували бабуся та дідусь.

Нагадаємо, що у Житомирі 15 травня відбулося прощання з Захисником України, учасником антитерористичної операції Горбачем Сергієм. До будинку, де живе Сергій прийшли рідні, близькі, духовенство, товариші по службі та представники влади. Сергію було лише 46 років. Серце десантника перестало битися 12 травня.

Оставить комментарий