Житомирських поліцейським, які проходять стажування у зоні АТО, присвоєно звання офіцерів (ФОТО)

7


Фото: ГУНП

12 Жовтня 2017,
17:08
Коментувати

4

У вівторок, 10 жовтня, у м. Бахмут Донецької області майже тридцяти поліцейським ГУНП Житомирщини вручено офіцерські погоні. Правоохоронці з серпня 2017 р. забезпечують правопорядок та безпеку на території проведення антитерористичної операції. Від керівніцтва поліції області їх привітав заступник начальника ГУНП Андрій Мамульчик, який спеціально приїхав до місця дислокації зведеного загону. Про це повідомляє ГУНП в Житомирській області.

У місцевому відділенні поліції, аби отримати офіцерські погоні або розділити важливість моменту з колегами, зібрались ті, хто змінились з чергувань на блокпостах та з патрульних нарядів.

«Вітаємо з цією знаковою подією! Ми переконані, що ваша служба у зоні проведення антитерористичної операції дійсно потрібна і місцевими жителям, як гарантія безпеки, і кожному з вас, як гарт витримки, мужності та відповідальності», – сказав заступник начальника ГУНП в Житомирській області Андрій Мамульчик, вручаючи офіцерські погоні.

Відповідний наказ голови Національної поліції України про присвоєння спеціальних звань озвучивши при цьому заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП Максим Каптенко.

Житомирські правоохоронці нестимуть службу на Сході до прибуття нового зведеного загону колег.

Оставить комментарий