Житомирських першокласників будуть вчити за допомогою конструктора LEGO

3


Вже з 1 вересня учні перших класів Житомирщини будуть навчатися за допомогою двох видів ігрових наборів Lego —«Шість цеглинок» і конструкторів «LEGO Play Box».

Житомирщина – друга область, яка в червні отримає набори Lego для Нової української школи в закладах загальної середньої освіти, передає прес-служба ОДА.
 

«Згідно з наказом МОН Житомирська область у червні отримає безкоштовні конструктори Lego — 15 тис. 602 наборів «Шість цеглинок» для кожного першокласника і 1237 наборів LEGO Play Box» для кожного першого класу. Ці конструктори вже розподілені між установами загальної середньої освіти та будуть передані районам і ВІДГ Житомирщини для реалізації НУШ», – зазначила начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

Ігрові набори допоможуть впровадити ігрові та діяльнісні методи навчання в класах, дозволять краще розвинути логічне мислення, послідовність дій, творче уявлення.

Варто додати, що компанія The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами конструктора всі перші класи України. Також компанія допоможе педагогам оволодіти методиками для ефективного використання конструкторів у навчанні.

Оставить комментарий