Житомирський виконком вирішив, що робити зі скандальним МАФом на Корбутовке

1

19 червня в прес-центрі міської ради відбулося засідання робочої групи щодо питань розміщення на території Житомира тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

Як повідомляє житомирська мерія, відбулася робоча група за участю секретаря міської ради Наталії Чиж, членів виконавчого комітету, представників департаментів та комунальних підприємств міської ради, а також громадськості.

На початку робочої групи всі учасники проголосували за порядок денний, в якій одним з головних питань була скандальна встановлення Мафу по вулиці Чуднівської, 129-б, який був встановлений з багатьма порушеннями і без належних паспортів прив’язки.

На засіданні виконавчого комітету, 15 червня, було прийнято рішення про те, щоб тимчасово призупинити встановлення Мафу і вивчити дане питання на робочій групі. Однак незважаючи на рішення виконкому, дії власників Мафу тривали.
 

«Незважаючи на тимчасове зупинення встановлення Мафу за Чуднівської, 129-б представники підприємства всі вихідні продовжували роботу з встановлення Мафу, тим самим ще більше збурюючи мешканців прилеглих будинків», — сказала член виконавчого комітету Наталія Волинець.

Секретар міської ради Наталя Чиж відзначила, що міська влада буде робити все для того, щоб люди почували себе комфортно і безпечно пересувалися на ділянках, що знаходяться у дороги.
 

«На території поблизу дороги, де передбачено тротуарну зону, Мафів не буде. Ми повинні створювати комфортне місто для проживання, а не навпаки руйнувати його для того, щоб хтось міг заробляти на цьому гроші. Першочерговим для нас — безпека людей, а потім усе інше», — підкреслила Наталя Чиж.

Під час засідання, присутні також заслухали інформацію від департаменту архітектури та містобудування і вислухали позицію власника кіоску.

Після довгих обговорень, посилаючись на чинне законодавство України, учасники групи одноголосно вирішили надати рекомендацію виконавчого комітету про те, щоб Департамент містобудування та архітектури скасував паспорт прив’язки Маф по Чуднівської, 129-б.

Оставить комментарий