Житомирський будиночок Святого Миколая, який тимчасово мав стати будинком Чарівника, пустує (ФОТО)

0

Фото: Тетяна Мойсеєва

20 Червня 2017,
09:12
Коментувати

37

Автор: Тетяна Мойсеєва

Усі пам » ятають будиночок Святого Миколая, який став родзинкою Різдвяного ярмарку 2016-2017. Кожного дня біля нього вишиковувались черги, адже місцева дітвора хотіла потрапити в будиночок Святого Миколая, щоб поспілкуватися з ним, розповісти про свої мрії та отримати солодощі. Після закінчення новорічних свят керівник проекту «Різдвяний ярмарок» Олександр Рєвнівцев пообіцяв, що будиночок функціонуватиме постійно, адже там проводитимуться майстер-класи. Явились в місті У з майдану Корольова будиночок демонтували та перевезли в парк відпочинку ім. Ю. Гагаріна, де він мав тимчасово перетворитися на дім Чарівника. Проте з тих пір пройшов майже місяць, а будиночок Чарівника досі не функціонує.

«Задайте питання про будиночок Чарівника керівнику КП «Парк». Ми передали його на весняно-літній період до комунального підприємства, він чекає свого часу. Вони пообіцяли нам, що там буде дім Чарівника. Зараз у них, мабуть, щось не складається через постійні звільнення та зміну керівніцтва. Переробляти вони його не будуть, там просто мав працювати аніматор. Це будиночок Святого Миколая назавжди», – прокоментував Олександр Рєвнівцев.

Отримати інформацію від працівників КП «Парк» також не можна, адже офіційні контактні телефони підприємства недоступні. Додзвонитися до робітників комунального підприємства у нас не вийшло. Нібито відповідальні за це люди перекидають це один на одного, а будиночок Чарівника досі чекає, поки до нього «дійдуть руки». Здається, що вирішити цю ситуацію зможе тільки справжня магія.

Оставить комментарий