Житомирські поліцейські охорони стали бронзовими призерами відомчих автоперегонів (ФОТО)

1


Фото: прес-служба управління поліції охорони в Житомирській області

12 Серпня 2017,
17:40
Коментувати

2

Загальнокомандне третє місце у всеукраїнських автозмаганнях зайняли представники Управління поліції охорони в Житомирській області. Житомирянин також здобув срібну перемогу в особистій першості. Про це повідомляє прес-служба управління поліції охорони в Житомирській області.

Змагання зі швидкісного маневрування серед працівників територіальних підрозділів поліції охорони Нацполіції України відбулися 9-10 серпня на Одещині. Загалом участь у них взяли 28 команд, до складу яких увійшли досвідчені водії-поліцейські. Серед них і команда Управління поліції охорони в Житомирській області.

Власне змагання відбувалися на службових автівках. Відтак за результатом змагань команда поліцейських-житомирян стала бронзовим призером всеукраїнських змагань. За персональними результатами срібним переможцем в особистій першості став старший сержант поліції УПО в Житомирській області Сергій Макурін.

Бронзову перемогу поліцейські охорони присвячують своїм колегам, які допомагали готуватися до відповідальніх змагань і відчутно підтримували упродовж автоперегонів.

 

«Участь у такому масштабному заході вже додає впевненості у собі і своїх силах. А це важливо для ефективного виконання повсякденних службових завдань. Цікаво випробувати себе у змаганнях і переконатися, що готовий до роботи в екстремальних ситуаціях», – прокоментував інший учасник житомирської команди старший сержант поліції Олександр Кравчук.

Оставить комментарий