Житомирські депутати погодили дозвіл естонській компанії на будівництво в місті ТЕЦ на біопаливі

5


Фото: Ярослава Туктагулова

18 Травня 2018,
13:08
Коментувати

3

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі 17 травня під час позачергової 34 сесії міської ради, депутати погодили дозвіл на будівництво ТЕЦ на біопаливі естонській компанії на території старої котельні за адресою: Жуйка, 12. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив міський голова Сергій Сухомлин.

«На позачерговій сесії ми ухвалили низку важливих рішень для Житомира і жителів міста.

По-перше, визначилися з іще однією потенційною ділянкою, на якій будуватимемо сміттєпереробний завод. Це ділянка орієнтовною площею 5 га, яку ми плануємо оформити за громадою Житомира.

У нас вже є три пропозиції від європейських компаній, готових братися за цей проект. Зараз вони готують комерційні пропозиції, ми визначатимемося.

По-друге, фактично погодили естонській компанії будівництво ТЕЦ на біопаливі на території старої котельні за адресою: Жуйка, 12.

Це дозволить не тільки зменшити споживання газу у місті, але й знизити тариф на теплопостачання для населення та бюджетних установ на 10%.

Дякую депутатам!», – зазначивміський голова.

Нагадаємо, що житомирянка, якій міський голова та місцеві чиновники допомогли з приватизацією житла, прийшла 17 травня на засідання позачергової сесії, щоб подякувати всім за допомогу.

Оставить комментарий