Житомирські 11-класники із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування під час зустрічі з керівництвом міста отримали подарунки та грошові премії (ФОТО)

8


Фото: Житомирська міська рада

18 Травня 2018,
16:23
Коментувати

2

У Житомирі відбулась зустрічі керівніцтва міської ради із випускниками 11-х класів міста із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та їх батьками-вихователями, піклувальниками. Серед дітей-випускників – спортсмени, справжні митці, ентузіасти, переможці у різноманітних конкурсах; усі випускники планують надалі продовжити навчання у вищих навчальних закладах. Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Відкриваючи зустріч, заступник міського голови Світлана Ольшанська сказала: «Дорогі діти! У вас починається нова сторінка у житті. Згадую собі у Вашому віці, пам’ять пам’ятаю ті хвилювання – як обрати новий шлях, щоб це було правильно? Покладайтеся тільки на своє бачення, своє серце і на своїх батьків. Божого Вам благословення. Нехай у Вашому житті завжди буде лише світлий шлях. Щоб вас завжди оточували люди, з якими буде приємно йти по життю. І ніколи не забувайте про тих, хто вас виховав».

«Сьогодні, у такий благодатний день Вознесіння Господнього – хочу, перш за все, побажати батькам, вихователям, опікунам терпіння, здоров’я та наснаги. Саме ви вклали частину свого серця, своєї душі у своїх дітей. І це лише початок, адже ваші діти лише на початку свого дорослого життя. Впевнена, що у вас достатня життєвої мудрості, щоб допомогти своїм дітям направити їх в правильне русло та підтримати їх. А дітям я хочу сказати – пам » ятайте, що вас люблять, ви не одинокі в цьому світі. І це саме головне. Нехай ваші найграндіозніші плани здійсняться. В гарну путь!» – побажала учасникам заходу керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ольга Пашко.

Віри у себе, у свої сили, великої удачі та щасливої долі побажала випускникам Ольга Бібла, начальник Служби у справах дітей. А заступник начальника управління освіти Раїса Кошевич побажала майбутнім абітурієнтам успішно скласти ЗНО та реалізувати свої мрії щодо обраної професії.

Людмила Добржанська, мама випускниці, у своєму вітальному слові наголосила: «Бажаю вам, дорогі діти, усе це тепло, яке ви отримали у батьківщинах, пронести скрізь усе своє життя. Щоб на будь-яких життєвих іспитах Ви завжди відчували нашу батьківську підтримку. Хочеться побажати Вам лише добра і завжди пам » ятати слова з Біблії: «Шануй батька матір своїх і буде тобі добре». Батькам бажаю душевних сил, нескінченої енергії».

«Дякую своїм батькам – низький уклін вам за вашу щоденну турботу та працю, за те, що докорінно змінили моє життя. Дякую своїм вчителям, які дали мені відмінні знання, навчили мене любити та поважати людей, буди вірною Вітчизні. Я намагатимуся робити все для того, щоб моя країна та батьки пишалися мною», – сказала випускниця Ірина Контефт.

Батьки випускників отримали Подяки від міського голови Сергія Сухомлина за виховання дітей та квіти. А діти – цінні подарунки та грошову премію від управління освіти міської ради.

Довідково: з 353 дітей, які перебувають на обліку, 88% виховуються в сім’ї ях опікунів, піклувальників, дитячих будинках сімейного типу, прийомних батьківщинах і лише 12% у державних інтернатних закладах». Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримують соціальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів. Діти також мають право на безоплатний проїзд в міському транспорті та безкоштовне харчування у школах, право на безкоштовне відвідування кінотеатрів, театрів та виставок. Останні 4 роки діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, безкоштовно оздоровлюються у позаміському оздоровчому закладі «Супутник».

Оставить комментарий