Житомирська студентка Вікторія Шилюк, яку жорстоко побили, вже проходити реабілітацію

24


Фото: мережа Інтернет

7 Лютого 2018,
10:23
Коментувати

9

Автор: Микола Слюсар

Шилюк Вікторія, студентка ЖДУ ім. І. Франка, яку жорстоко побив студент місцевого вишу, вже проходити реабілітацію. Лікарі перевели пацієнтку до Центру неврології і реабілітації «Лосятинська лікарня». Про це на своїй сторінці у Facebook написав в. о. ректора ЖДУ ім. І. Франка Андрій Шевчук.

«Супер новини. Сьогодні перетелефонував до мами Вікторії Шилюк, щоб відвідати дівчину. Сьогодні вранці Вікторію перевезли до Центру неврології і реабілітації „Лосятинська лікарня“. Одразу ж розпочалися процедури. Вікторія може вже зробити кілька кроків до інвалідного візка, сьогодні у спортзалі вона крутила педалі та піднімала гантелі. Їй розпочали робити голкорефлексотерапію та необхідні процедури.

Єдиною проблемою залишається мова, але лікарі працюють», – написав Андрій Шевчук.

Нагадаємо, під час брифінгу у приміщенні Генерального управління Нацполіції в Житомирській області 24 січня повідомили про деталі справи та затримання нападника, який 3 січня до напівсмерті побив 19-ти річну студентку ЖДУ ім. І. Франка Вікторію Шилюк. Поліцейські зазначають, що вина хлопця не викликає у них сумнівів, альо досудове розслідування ще триває, адже потрібно з’єднання з’ясувати, чи не причетний він і до інших злочинів.

Оставить комментарий