Житомирська міська лікарня №2 отримала нове медичне обладнання. ФОТО

2


30 листопада в Житомирській міській лікарні №2 відбулася презентація нового сучасного медичного обладнання для хірургічного відділення, яке було придбано за рахунок державної субвенції.

Як пояснили «Журналу Житомира» в мерії, нове обладнання дозволить в більш зручний для медиків і пацієнтів спосіб здійснювати діагностику захворювань, спостереження за станом хворих в динаміці і контроль лікувального процесу.
 

«Основний акцент був зроблений на рентгенологічне відділення, закуплено рентгенівське і операційне обладнання. На все це було витрачено 9,3 млн грн. З міського бюджету було витрачено лише 3% від цієї суми. Всі інші кошти були отримані з державного бюджету. Хочу зазначити, що розвиток хірургії в другій міській лікарні не завершено – це тільки початок. На сьогоднішній момент вже розроблена проектно-кошторисна документациа, щоб зробити сучасний операційний блок. Якісне обладнання – це лише частина надання хірургічної допомоги – тому в наступному році ми плануємо запустити роботи з реконструкції операційного блоку», – зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.

Для Центральної міської лікарні №2 було закуплено:
 

  • Сучасний рентгендиагностический комплекс на 3 робочих місця;
  • Видоэндоскопичная система;
  • Автоматична машина для мийки і дезінфекції ендоскопів;
  • Ультразвуковий директор;
  • Електрохірургічний блок з аргоноплазменним коагулятором;
  • Операційний стіл;
  • Наркозно-дихальний апарат.

Віктор Помирляну, завідувач хірургічним відділенням лікарні сказав, що придбане обладнання дозволить надавати більш широкий спектр допомоги.

«Придбане обладнання дозволить застосовувати сучасні методи лікування в хірургії, збільшити частку малотравматичных (малоінвазивних) втручань у загальній кількості операцій, які проводяться спеціалістами лікарні. Також використання нового обладнання скоротить термін перебування пацієнта у лікарні, розширить спектр малоінвазивних операцій і допоможе створити передумови для організації гібридного операційного блоку малоінвазивної хірургії», – розповів Віктор Помирляну.

Оставить комментарий