Житомирщину на Дефлімпіаді-2017 представляють троє спортсменів (ФОТО)

11

18 Липня 2017,
14:37
Коментувати

9

18 липня у турецькому місті Самсун стартують ХХІІІ Дефлімпійські ігри. На них боротимуться майже 5 тисяч нечуючих та спортсменів із проблемами слуху зі 109 країн світу.
Національну дефлімпійську збірну команду України на змагання урочисто провели в Києві 14 липня. Разом із тренерським складом та штабом українська збірна є найбільшою за всю дефлімпійську історію України – 289 осіб.
Житомирську область на Дефлімпіаді-2017 представляють волейболісти – Олег Антонюк та Ігор Завіруха, яких тренує Заслужений тренер України, житомирянин Олександр Краснощоков, а також 16-річний дзюдоїст Лука Нетяга, тренери якого – Володимир Нетяга та Сергій Товчига.
Цікаво, що житомирська волейбольна школа вже декілька Дефлімпіад поспіль є найчисельнішою в українській збірній. Цьогоріч на змаганнях у Туреччині Україну також представлять семеро житомирських спортсменів – Ірина Ковальчук, Ігор Загородній, Володимир Зеленський, Олександр Білоблоцький, Ілля Нікіфоров, Єгор Цимовський та Дмитро Ренькас, які нині виступають за Київ.

Оставить комментарий