Житомир відзначає річницю з дня народження Сергія Корольова. ФОТО

17


У Житомирі з нагоди 111-річчя з дня народження основоположника практичної світової космонавтики представники влади та громадськість поклали квіти до пам’ятника Сергія Корольова.

Про це «Журналу Житомира» повідомили в прес-службі Житомирської обласної ради.

Після покладання квітів почесна рота солдатів Житомирського військового інституту імені С. П. Королева пройшлася урочистою ходою з оркестром.

Також в цей день у музеї космонавтики імені Корольова відбудеться День відкритих дверей, де колектив комунального закладу представить нові надходження музею.

Довідка. Сергій Корольов – український вчений у галузі ракетобудування і космонавтики. Вважається основоположником практичної космонавтики. Конструктор перших штучних супутників Землі і космічних кораблів. Довгий час очолював ракетну програму СРСР. Під його керівництвом запущена перша міжконтинентальна балістична ракета, перший штучний супутник Землі, перший політ людини в космос та вихід людини в космос.

Сергій Корольов народився в Житомирі 12 січня 1907 року. В 1970 році в Житомирі було відкрито меморіальний будинок-музей академіка Сергія Павловича Корольова, а з 1987 року функціонує Музей космонавтики імені С. П. Королева.

Оставить комментарий