Житло у новобудові: як обрати?

0


Купуючи житло у новобудові, всі хочуть отримати його вчасно та без зайвих проблем. Експерти з нерухомості радять перед придбанням квартири пошукати інформацію про забудовника, переконатися у його відмінній репутації та перевірити необхідні для будівництва документи.

Найкраще про те, як обрати житло у новобудові можуть розповісти люди, які його вже купили. 

Житомирянка Ілона Дубєнцова два роки мешкає у житловому комплексі європейського зразка «Фаворит». Жінка розповідає, що обрала його саме через репутацію.

«Ми дуже довго шукали квартиру. Для нас важливо, щоб забудовник був добросовісним. До «Фавориту» претензій не було: документація в нормі, будівельні норми дотримані, все законно. До того ж, перший будинок здали в експлуатацію вчасно, а квартири розкупили досить швидко, – говорить жінка. – А ще жителям комплексу пропонують власну інфраструктуру, цілодобову охорону та безліч приємних бонусів – наприклад, дуже зручну візочну кімнату на першому поверсі».

За словами керівника відділу продажу ЖК «Фаворит» Ірини Струтинської, люди дійсно цікавляться документацією. Переконавшись, що все законно та відповідає державним будівельним нормам (ДБН), вони обирають цю компанію.

«Про високий рівень довіри свідчить те, що в будинку, який зараз зводиться, 75 % квартир уже продані, – повідомляє Ірина. – На приклад,  одна молода пара рік чекала поки ми почнемо будувати новий будинок. Подружжя хотіло придбати трикімнатну квартиру, а в перших двох будинках квартир відповідної площі вже не було. Договір на придбання оселі молоді люди уклали відразу, коли почали зводити новий будинок».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий