Жителі Житомирщини «подарували» пройдисвітам понад 15 тис. грн., купуючи або продаючи речі в Інтернеті

5


Фото: мережа Інтернет

14 Січня 2018,
11:46
Коментувати

5

Спеціалізовані сайти у всесвітній мережі – доволі зручний спосіб для придбання або продаж тих чи інших товарів. Однак чим більша популярність серед користувачів, тім вищий ризик потрапити на гачок шахраїв, які полюють на гроші необачних громадян. Жителів Житомирщини подарували пройдисвітам понад 15 тисяч гривень, купуючи або продаючи речі на одному із спеціалізованих інтернет-сайтів. Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Житомирській області.

19-річна житомирянка автобусом передала мобільний телефон потенційному покупцеві, який відгукнувся на розміщене нею оголошення про продаж ґаджета. Дівчина була впевнена у наявності запрошених за товар 4,3 тис. грн. на вказаний нею банківський рахунок, оскільки отримала смс-сповіщення про надходження цих коштів. Однак при перевірці картки виявила їх відсутність. На тій момент телефон невідомого «покупця» вже був вимкнений.

Інша житомирянка таким же чином втратила фотооб’єктив вартістю понад 4 тис. грн, відправивши товар на замовлення інтернет-покупцеві.

38-річний звягельчанин через інтернет-ресурс купував міні-трактор у власності особини. Після спілкування із автором оголошення чоловік перерахував йому 3 тис. завдатку. І на цьому зв’язок із продавцем перервався.

Аналогічна історія сталася днями і з підприємницею з Бердичева, яка через інтернет-оголошення купувала крісло-мийку обладнання для власної перукарні. За замовлений товар жінка наперед перерахувала 1,1 тис. грн на картку, номер якої вказав автор оголошення. Більше продавець не виходив на зв’язок.

За усіма фактами нині розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) ККУ. Поліція вживає заходів щодо встановлення осіб пройдисвітів.

Оставить комментарий