Житель Житомирської області «замінував» вокзали у Львові

7


Вночі 13 червня у поліцію міста Львів надійшло повідомлення про нібито замінування залізничного вокзалу та автовокзалу. Правоохоронці оперативно встановили особу «мінера» – ним виявився житель Житомирської області.

«Спільними діями співробітників СБУ та працівників Нацполіції вдалося оперативно встановити особу «телефонного терориста». Ним виявився мешканець Житомирщини», – повідомляє Управління Служби безпеки України у Львівській області.

В ході розслідування правоохоронним органам вдалося з’ясувати, що чоловік також причетний до анонімним повідомленням про замінування декількох об’єктів у Києві. В даний час зловмисник вже затриманий в одному з райцентрів Житомирської області.

Незалежно від мотивів «телефонних терористів» їх дії караються позбавленням волі на строк від 2 до 6 років. За повторний дзвінок зловмисника може чекати тюремний термін від 4 до 8 років.

«Телефонного аноніма» доведеться компенсувати витрати державних і комерційних установ, які зазнали збитків від їх протиправних дій.

Оставить комментарий