Жертви заради фото: у Старому Солотвині під час весільної фотосесії наречена впала у воду (ФОТО)

1

Фото: Діана Гречко

19 Червня 2017,
14:10
Коментувати

13

  Автор: Діана Гречко

Зараз такий час, коли люди заради гарного фото готові на різні вчинки. Попри свій страх і ризик вони вилазять на найвищі будівлі, стрибають з висоти пташиного польоту та навіть ходять над прірвою.

Одним з найулюбленіших місць для фотосесії на Житомирщині вважають мисливський будинок, що у Старому Солотвині Бердичівського району. І справді, місце заворожує своєю красою: річка, чудові краєвиди, тиша – здавалося б, що ще потрібно для гарного відпочинку?

Місце вважається одним з найпопулярніших на Житомирщині. Саме тут знімали частину кадрів з фільму “Мольфар”, але насправді відомим воно стало тоді, коли почало з’являтися на романтичних фотографіях молодят. Будиночок був створений у XIX столітті чи то для полювання, чи то для рибальства – достеменно не відомо.

Це казкове місце просто зачаровує. Проте, як виявилося, усе не так ідеально: щоб потрапити до мисливського будинку, людям необхідно подолати “смугу перешкод” у вигляді дерев’яної стежки, адже міст настільки небезпечний, що один невдалий крок – і турист уже бовтається у воді.

Місцеві жителі постійно спостерігають за тим, як туристи перетворюються на акробатів, намагаючись перейти міст.

“Мисливський будиночок – це наша місцева пам’ятка. Кожен день приїжджають туристи, аби зробити гарне фото. Особливо багато людей на вихідних. Пам’ятаю, як одного разу наречена в гарній білій сукні, із шикарною зачіскою та в розкішних туфельках вирішила пройти “смугу перешкод”, аби отримати гарні світлини. На жаль, їй це так і не вдалося. Коли вона зробила декілька кроків, дошки тріснули, і дівчина впала у воду. Слава Богу, що все добре закінчилося і наречена не постраждала”, – розповіла місцева жителька.

Попри всі негаразди, мисливський будинок не втрачає своєї актуальності й досі залишається одним з найпопулярніших місць для туристів та закоханих, які з’їжджаються туди звідусіль, щоб зробити романтичні, яскраві та гарні фото біля відомого будиночка.

Оставить комментарий