Жебрівський відсвяткував звільнення в клубі помічника нардепа Єфімова — Олігарх

4


Павло Жебрівський вчора ввечері влаштував захід з нагоди відходу з посади голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації в заміському клубі «Акваторія» в Лимані. Про це «ОЛІГАРХ» дізнався з повідомлення «Новин Донбасу» .

Отримавши інформацію про підготовку «вечірці», журналісти поїхали в «Акваторію», де побачили багато машин і людей. Серед присутніх журналісти дізналися охоронця, якого часто бачать на прес-конференціях в Донецькій обладміністрації, а також водіїв голів департаментів ДонОВГА.

Джерело фото – Новини Донбасу

Джерело фото – Новини Донбасу

Факт того, що захід проводить Жебрівський підтвердив один з працівників «Акваторії». Подав у відставку голова ДонОВГА перебував разом зі своїми гостями в ресторані заміського клубу.

Джерело фото – akvatoria.net.ua

Видання зазначає, що перебуваючи на території «Акваторії», журналісти звернули увагу, що за ним почав слідувати дрон.

За інформацією «Наші гроші», заміським клубом «Акваторія» володіє ТОВ «Акваторія», одним з кінцевих бенефицаров якого є Людмила Андріївна Ульященко. Людина з таким прізвищем, ім’ям та по батькові входить до складу менеджменту ПАТ «Енергомашспецсталь» (Краматорськ), 92% акцій якого належать кіпрській EMSS Holdings Limited. Президентом «Енергомашспецсталі» є краматорський екс-регіонал, народний депутат фракції «Блок Петра Порошенко» Максим Єфімов.

Заступником генерального директора підприємства є Сергій Близнюк, син колишнього мера Краматорська, екс-голови Донецької облдержадміністрації та екс-міністра регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ в уряді Миколи Азарова Анатолія Близнюка.

Людмила Ульященко також є помічником нардепа Єфімова.

Як повідомлялося раніше, Порошенко «пом’якшив» орденом звільнення Жебрівського


Надрукувати
Павло Полтавченко
«ОЛІГАРХ»
Источник

Оставить комментарий