За ухилення від призову на військову службу жителя Баранівки притягнуто до кримінальної відповідальності

4

Фото: мережа Інтернет

18 Липня 2017,
10:43
Коментувати

15

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом відмови від призову на військову службу у Збройні Сили України, за ст. 335 КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Вироком Баранівського районного суду жителя м. Ємільчине визнано винним в ухиленні від призову на строкову військову службу та затверджено угоду про визнання винуватості з призначенням покарання у виді 2 років обмеження волі з іспитовим строком 1 рік.

“Встановлено, що 20-річний житель м. Ємільчине, який перебуває на військовому обліку та є військовозобов’язаним, категорично відмовився від призову на військову службу у Збройні Сили України. Його дії кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України — ухилення від призову на строкову військову службу», – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, за процесуального керівніцтва Новоград-Волинської місцевої прокуратури, робили місцевими органами Національної поліції. Наразі вирок суду набув законної сили.

Оставить комментарий