За неправильне паркування патрульні хотіли евакуювати Nissan айдарівця, проте лише виписали йому штраф

1


Фото: «ЖИТОМИР.today»

28 Лютого 2017,
18:11
Коментувати

10

  Автор: «ЖИТОМИР.today»

У центрі Житомира, біля Будинку правосуддя, патрульні поліцейські склали протокол та виписали місцевому айдарівцю штраф у розмірі 255 грн за неправильне паркування. Як виявилося, патрульних викликали небайдужі житомиряни, які виявили порушення ПДР. За їхніми словами, автомобіль, припаркований на тротуарі, заважав нормальному проходу пішоходів, тому й викликали поліцейських.

“Надійшов виклик від перехожих, які повідомили, що автомобіль Nissan Patrol припаркований на тротуарі та заважає пішоходам. Коли прибули патрульні, на місці події водія автомобіля не було. Вони опитали перехожих, які підтвердили, що вказаний автомобіль дійсно заважає. Патрульні вже зібралися викликати евакуатор, але підійшов власник авто. Правоохоронці пояснили йому про факт порушення правил дорожнього руху. Згодом до автомобіля підійшли декілька людей, за їх словами, представників добровольчого батальйону “Айдар”. Почалися суперечки, які патрульні одразу припинили. На місці вчинення правопорушення одразу розглянули справу та, врахувавши обставини, склали протокол. Патрульні перевірили необхідні документи та встановили, що з ними все в порядку”, – пояснила прес-офіцер Патрульної поліції Житомира Діна Корчевна.

За словами водія автомобіля, який і припаркував його на тротуарі неподалік Будинку правосуддя, свою провину він визнає та найближчим часом обіцяє сплатити штраф за порушення. Крім того, він припустив, що поліцію викликали активісти, які були на судовому засіданні щодо розгляду скандальної судової справи стосовно земельної ділянки на вулиці Київській, 6.

“Дійсно, порушив правила. Ми живемо у правовій державі, тому всі маємо дотримуватись закону. Порушив – сплачу штраф у розмірі 255 грн за неправильну парковку. Викликали поліцію, ймовірно, люди, які прийшли на розгляд судової справи щодо будівництва на Київській, 6. Це люди, проплачені Розенблатом, які, як вони кажуть, хочуть створити сквер на Київській, 6. Збирають від людей кошти на будівництво скверу, але за 3 роки назбирали купу грошей і нічого не зробили”, – пояснив водій автомобіля, айдарівець Богдан.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий