За екстримом росіянин йшов до Чорнобильської зони

5

Фото: прес-служба Житомирського прикордонного регіонального управління державної прикордонної служби України

18 Липня 2017,
14:22
Коментувати

3

Громадянина Російської Федерації, який з метою екстремального туризму та відпочинку намагався потрапити до зони відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення виявили вчора, 17 липня прикордонники відділу «Іванків» Житомирського загону спільно з співробітниками Національної поліції по охороні зони ЧАЕС. Про це повідомляє прес-служба Житомирського прикордонного регіонального управління державної прикордонної служби України.

“Потрапити на режимну територію молодик намагався в пішому порядку поза пунктами контролю. Як з’ясувалось перебував на території України 19-річний росіянин законно”, – йдеться в повідомленні.

Наразі, затриманого доставлено до підрозділу Національної поліції. За порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевості, що зазнала радіоактивного забруднення на правопорушника складено відповідні документи.

Поряд з цим хотілося б зазначити, що за порушення законодавства прикордонниками направлено відповідні листи до компетентних органів щодо примусового повернення іноземця за межі нашої держави та заборони йому в’їзду на територію України.

Оставить комментарий