З-за страшного смороду і черв’яків на стелі мешканці багатоповерхівки викликали поліцію. Виявилося, помер сусід

2


У Житомирі на лінію «102» надійшло повідомлення, що в житловому будинку по вулиці Вітрука на одному з поверхів жахливий запах і по стінах повзають черв’яки. По приїзду поліцейських у квартирі на п’ятому поверсі було знайдено тіло 49-річного чоловіка, покрите черв’яками.

«Вранці 7 серпня у відділення поліції від мешканки будинку за адресою Польова 13 надійшло повідомлення про те, що з сусідньої квартири чути жахливий смердючий запах. На місце виїхали поліцейські. Було встановлено, що помер власник квартири, який вів антисоціальний спосіб життя «, — повідомила керівник прес-служби Головного управління Національної поліції у Житомирській області Алла Ващенко.

За словами мешканців будинку чоловік жив сам і постійно пиячив.

«Він жив на п’ятому поверсі. Сусіди знизу почули запах і побачили, як у них в квартирі по стінах почали повзати черв’яки. Найбільше було на стелі. Власники злякалися і викликали поліцію. Відчинивши двері, вони виявили тіло, яке доїдали черв’яки. Всі речі колишнього власника квартири і навіть меблі викинули на смітник», — розповіли мешканці будинку.

Тепер сусіди чекають, що нові спадкоємці квартири якомога швидше оформлять необхідні документи і замовлять, нарешті, дезінфекцію. Адже наслідки розкладання людського тіла можуть завдати шкоди здоров’ю оточуючих.

Як повідомлялося, на Житомирщині 84-річного чоловіка та його 79-річну дружину знайшли мертвими в квартирі. Рідні впевнені — старих вбили.

Оставить комментарий