З РОЗВАГАМИ ТА ПОДАРУНКАМИ В ЖИТОМИРІ ВІДБУВСЯ «FAMILY FEST»

0

19 Червня 2017,
16:55
Коментувати

2

Уже вчетверте в мікрорайоні Польова біля фізкультурно-оздоровчого комплексу відбулося родинне свято «Family fеst». Захід провели за сприяння голови Житомирського обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександра Рабіновича. Святкове дійство розпочалося о 14:00 і тривало до самого вечора. Як завжди, фестиваль зібрав кілька сотень дітей разом з батьками.

Уперше фестиваль провели в червні минулого року. Цього разу «Family fеst» присвятили Дню батька.

«Мета свята – це хороший настрій у дітей. Хотілося, щоб вони провели цей час зі своїми батьками та отримали задоволення, – усе просто. Тим паче, що сьогодні День батька. Думаю, наш фестиваль – це чудова нагода його відзначити», – зазначив меценат свята, голова Житомирського обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Олександр Рабінович

Для дітлахів працювали чотири батути, призначені для різних вікових категорій. Розважали малечу спеціально запрошені аніматори. Серед розваг – аквагрим, шоу мильних бульбашок, дитяча дискотека, різноманітні конкурси. Не обійшлося і без подарунків. Переможці деяких конкурсів отримали запрошення на перегляд фільмів та мультфільмів у кінотеатрі «Україна». Крім того, на святі розіграли три абонементи на відвідування басейну в «Lime Fitness». Один з них виграла пані Олена, яка разом з малечею виконувала різні танці, навіть брейк-данс.

«Дитина дуже чекала на свято. Уже другий рік ми тут, нам дуже все сподобалося. Ооо, що ми тільки не робили – танцювали, малювали, каталися на батутах», – розповіла Олена.

Організатори свята «Family fеst» обіцяють, що, як і минулого року, цього літа проведуть свято щонайменше ще двічі, тому вже розпочинають підготовку до наступного фестивалю, який відбудеться в липні.

Оставить комментарий