З гаража житомирської волонтерки Юлії Толмачової невідомі викрали гуманітарну допомогу, яку вона разом з небайдужими збирала для військових у зону ООС (ФОТО)

6


Фото: соцмережі

11 Липня 2018,
17:58
Коментувати

75

Автор: Ярослава Туктагулова

У Житомирі пограбували волонтерку Юлію Толмачову. Викрали допомогу, яку збирали для військових, які воюють на сході України. Про це волонтерка розказала на своїй сторінці у Facebook.

«Житомиряни! Сьогодні я отримала постріл у серце – смертельне поранення – я виявила, що з мого гаража вкрали дуже багато того, що усім світом ми збирали для хлопців на передку. Викрадено форму, спеціальну амуніцію, плитоноски, взуття, каву, енергетики, навіть мій фронтовий „бронік“, та багато-багато іншого. Я з такою важкістю дістала для розвідника взуття 48-го розміру – його теж вкрали! Як так можна? Якась сволота, можна сказати, вкрала чиєсь життя там, на передку, адже всі знають, що все, що ми з такими потугами збираємо, все це рятує життя.

Крадії, де ваша совість, де ваша порядність? Хоч чи можна вас назвати людьми, бо ви вкрали у хлопців, що вас же захищають!

Велике прохання: якщо хтось буде бачіті або комусь запропонують задешево: тактичні ремені, плитоноски (англійські та українські), маскхалати „берізка“ і „піксельні“, тактичне взуття фірми „М-ТАК“, італійську форму, французькі футболки, військові сірі штани фірми „Айтек“ (все нове!) – відреагуйте негайно, це вкрадено у наших солдатів, витягнуто з мого гаража.

Злодії були в рукавицях, півдня працювала поліція, кінологи з собаками, але крадії навіть перевдягли взуття на нове і сліди обриваються біля гаража, плюс пройшов дощ. Це пограбування сталося під час мого перебування на реабілітації у Карпатах, приблизно 6-7 липня.

Якщо у когось прокинеться совість і ви захочете хоч що-небудь повернути – телефонуйте мені: (067) 783-48-14, я пробачу вам!

У зв’язку з цим я змушена переносити виїзд до району ООС, а там так чекають, адже все це було закуплено за клопотаннями самих командирів та воїнів», – написала волонтерка.

Оставить комментарий