Єврокомісія пояснила дивну ходу Юнкера на саміті НАТО

3


Глава Єврокомісії вже кілька років страждає від болів в спині. Коментарі деяких ЗМІ, що Жан-Клод Юнкер був на саміті в стані алкогольного сп’яніння, в ЄК назвали «образливими».Представники Єврокомісії (ЄК) пояснили, що стали надбанням громадськості, відеокадри, що демонструють дивну ходу і похитування голови ЄК Жана-Клода Юнкера під час саміту НАТО. Як заявив офіційний представник ЄК Маргаритис Схинас, Юнкер вже кілька років страждає від болів в спині. У день саміту НАТО він «страждав від особливо болючого нападу радикуліту, що супроводжується судомами», цитує представника ЄК агентство AFP у п’ятницю, 13 квітня.

На майже четырехминутном відео, оприлюдненій британською газетою The Daily Mail видно, як перед вечерею учасників саміту НАТО, що відбувся 11 липня, Юнкер насилу піднімається на подіум перед протокольної зйомкою. Ще більшою проблемою стає для голови Єврокомісії спуск з подіуму. Юнкера з двох сторін підтримують прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте і його колега з Португалії Антоніу Кошта. У якийсь момент глава Єврокомісії ледь не падає назад, але президент України Петро Порошенко допомагає йому втриматися на ногах. Пізніше агентства поширили знімки, де Юнкера вивозять з будівлі на інвалідному візку.

Схинас назвав «образливими» і «більш ніж позбавленими смаку» коментарі деяких європейських ЗМІ про те, що голова ЄК перебував на саміті в стані алкогольного сп’яніння. Він також додав, що Юнкер приймає необхідні ліки і його стан покращився.

Колишній прем’єр-міністр Люксембургу зайняв пост голови Єврокомісії 1 листопада 2014 року. Термін його повноважень закінчується восени 2019 року. Він вже оголосив, що не буде балотуватися вдруге.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Оставить комментарий