Яскраве вбрання, урочиста ходу та концертна програма: сотні житомирян у традиційних українських сорочках долучилися до святкування Дня вишиванки (ФОТОРЕПОРТАЖ)

17


Фото: ЖИТОМИР.today

18 Травня 2018,
10:23
Коментувати

13

Автор: Діана Гречко

До всеукраїнського святкування Дня вишиванки у Житомирі 17 травня долучились сотні людей у вишитих сорочках.

«Ми як справжні українці, любимо свою країну та залюбки святкуємо День вишиванки. Ми прийшли відсвяткувати це свято. Хто слабкий, хто здоровий – всі зібрались. Треба Україну піднімати», – розповіла житомирянка Ольга Муженко.

Вже традиційно в Житомирі відбувся «Марш у вишиванках». Житомиряни у національному вбранні, співаючи українські пісні рушили з майдану Соборного по вулиці Велика Бердичівська і фінішували на Михайлівській. У натовпі можна було побачити найрізноманітніші вишивки й орнаменти на сорочках та платтях.

«Ми – українці. Ми нація, яка уособлює відголос нашого життя. Я вважаю, що День вишиванки потрібно святкувати. Ми прийшли разом з учнями на вишивану ходу, аби показати всім, що ми справжні українці, що ми підтримуємо цю традицію», – зазначила житомирянка Наталія Числіна.

Святкування Дня вишиванки продовжилось концертом на Михайлівській за участю житомирських артистів, гурту ASEDI MERUNA, Світлани Ніконорової та гостей з міста Рівного – гурту EtnoXL.

Також на Михайлівській працював ярмарок, де містяни могли придбати різноманітні смаколики, національну символіку, зверни вишиванку на будь-який смак.

 

Оставить комментарий