YanAir запускає перший авіарейс з Житомира в Батумі

4


Житомирська авіакомпанія YANAIR відкриває регулярні рейси з нового аеропорту Житомир в Батумі (Грузія). Сьогодні 13 червня 2018 на сайті авіакомпанії YanAir в переліку аеропортів вильоту з’явився Житомир (ZTR).

Перша доступна дата вильоту — понеділок 30 липня о 4 годині ранку. Тривалість польоту — 2:30, вартість авіаквитка в Батумі і назад — 4 965 грн ( і 2 328 грн в одну сторону). На рейсі в Батумі всім пасажирам надається безкоштовне харчування і напої. Також у вартість квитка входить: багаж — 23 кг і ручна поклажа — 7 кг.

До кінця літа заплановано ще 4 рейси з Житомира в Батумі — 6, 13, 20 і 27 серпня. І в ці ж дні з Батумі назад в Житомир.

Нагадаємо, 26 січня 2016 року в оновленому житомирському аеропорту приземлився перший літак — пасажирський Saab 340 без пасажирів. Тоді ж голова правління компанії Yanair Олексій Янчук анонсував перші рейси з Житомира в Одесу і Батумі. Звітуючи за 2017 мер Житомира Сергій Сухомлин говорив, що в поточному році планують реалізувати два масштабних проекту — побудувати сонячну електростанцію і відновити роботу аеропорту.

29 серпня 2017 депутати міської ради проголосували за прийняття благодійного пожертвування від ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд»: до комунальної власності територіальної громади міста Житомира і взяли штучне покриття злітно-посадкової смуги і руліжної доріжки балансовою вартістю 28 286 грн.

У жовтні 2017 року мер Сергій Сухомлин говорив, що Житомир може отримати за урядовою програмою 100 млн грн на реконструкцію злітної смуги аеропорту.

 

 

 

Оставить комментарий