«Якість відповідає нормам»: Житомирська ОДА перевірила ремонт доріг у Коростишівському районі

3


Майже 6,8 тис. кв. м ям вже ліквідували підрядні організації на дорогах Коростишівського району. З початку тижня якість проведення робіт в Коростишівському районі перевіряють співробітники управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА разом з технічним наглядом.

За інформацією управління, на дорозі О060510 Семаковці — Бараш — Пулины — Коростишів — Котлярка в межах Коростишівського району працює 4 бригади, 2 з яких займаються фрезеруванням, ще 2 — кладуть асфальтобетонне покриття.

На дорозі О060814 Кошарище-Коростишів підрядна організація завершила роботи повітряно-струменевим методом і ліквідувала ями на 3295 кв. м.

Підрядник ПП «Євробуд-9» усунув ями на 3,5 тис. кв. м дороги Кропивна-Коростишів. В цілому працівники повинні виконати ремонт на 12 км ділянки дороги і планують завершити роботи до кінця тижня.

«Якість проведення дорожніх робіт на цій ділянці відповідає нормам, температурному режиму і технологіями», – запевняють в Житомирській ОДА.

Як повідомляв «Журнал Житомира», Житомирська облдержадміністрація не буде платити підряднику за неякісно виконані роботи з ліквідації ямковості у Пулинском районі.

Оставить комментарий