Які рішення прийняли депутати сьогодні на сесії Житомирської міськради. ФОТО

4


Сьогодні, 7 грудня, в Житомирі відбулася 29-я, позачергова сесія Житомирської міської ради. На початку засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих в зоні АТО військовослужбовців. Також міський голова Сергій Сухомлин привітав депутатський корпус міської ради з Днем місцевого самоврядування.

Як повідомляє прес-служба міської ради, під час засідання депутати прийняли рішення про внесення змін в міські цільові програми: Програма соціального захисту населення на 2016-2020 роки; Програма розвитку освіти міста Житомира на період 2016-2018 років; Комплексна програма оздоровлення та відпочинку дітей р. Житомира на 2016-2018 рр ..

Також депутати підтримали проект рішення про виключення розділу 5 «Повноваження у сфері соціального захисту населення» за рішенням міської ради від 25.02.2003 №160 «Про визначення обсягів і меж повноважень Богунського та Корольовського районних рад у Житомирі та їх виконавчих органів» за умови надання згоди Богунського та Корольовського районних рад у Житомирі.

Прийняте рішення сприятиме створенню передумов для функціонування центрів надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс». «Прозорий офіс» є спільним проектом Міністерства соціальної політики України та міської влади. Завдяки реалізації даного проекту буде підвищено якість та швидкість надання соціальних послуг населенню міста. Враховуючи важливість даного проекту для громади міста, депутати підтримали ініціативу депутата Юрія Мойсеєва за зверненням до депутатів Богунського та Корольовського районних рад про надання згоди депутатів на зміну обсягу повноважень у сфері соціального захисту населення.

Рішенням сесії додаткову матеріальну допомогу отримає сім’я загиблого в зоні АТО Максима Перепелиці.

Під час засідання міський голова Сергій Сухомлин зазначив, що Житомир найближчим часом отримає близько 20 млн грн медичної субвенції. У той же час близько 82 млн грн не вистачає медичної галузі Житомира в наступному році. Також на 2018 рік недостатність коштів на освітню галузь становить близько 84 млн грн.

У зв’язку з цим депутати одноголосно підтримали ініціативу депутата міської ради Олександра Величко, про направлення звернення від депутатського корпусу Житомирської міської ради до Президента України, Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України про збільшення розмірів освітньої та медичної субвенцій.

 

Оставить комментарий