Як з Савченка «ліпили» героя: одкровення адвоката

3

Російський адвокат Марк Фейгін змушував Надію Савченко відповідати героїчного образу під час ув’язнення в Росії, щоб не зруйнувати очікування патріотичного електорату в Україні. Про це він розповів в інтерв’ю «Обозревателю«.

«На тлі війни суспільство було дуже натхненне. Тут тобі полонені, убиті, «дебальцевський» і «іловайський» котли. Людям хотілося вірити в те, що б їх надихало, робило їх боротьбу осмисленою. Це потрібно зрозуміти. І ми з Надею намагалися відповідати, я змушував Савченко відповідати цим високим очікуванням патріотичного електорату України, щоб не розчарувати людей», — сказав Фейгін.

За словами колишнього захисника Савченко, він не знімає з себе відповідальності за те, щоб штучно підняв її на такий рівень.

«Це ж моя була ідея щодо висунення її в Раду і наділення імунітетом як делегати ПАРЄ, але ж я це робив не для того, щоб зробити з неї великого політичного лідера, а щоб її відпустили. А тут раптом люди подумали, що з неї намагаються зробити нового лідера України. Та не було такого завдання ніколи! Ніхто не хотів робити з неї нового президента», — пояснив Фейгін.

Источник

Оставить комментарий