«Як так сказати, щоб нікого не образити»: Жебрівський пояснив свою відставку

5


Тепер вже колишній голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що рішення про свою відставку – це особисте, проте натякнув, що його рішення є ще якісь причини, про які не хотів би говорити. Про це він сказав на брифінгу в Краматорську.

За його словами, Донецька область знаходиться в хороших руках.

«Це єдине питання, на який я вже з суботи, коли подав рапорт про відставку, думав про те, як сказати так, щоб нікого не образити. По-перше, це моє особисте рішення. Воно, безумовно, погоджена з президентом. По-друге, це симбіоз всяких підводних і надводних течій… Є час розкидати каміння, а є час збирати каміння. Сьогодні я переконаний, що в області є команда, яка готова реалізувати програму… На цьому етапі я свою місію виконав і тому я з тяжкою душею, тому що частина мого серця і душі залишиться тут».

Жебрівський розповів про своєму майбутньому.

«Сьогодні в 20:30 я запрошений на зустріч до президента. Думаю, що сьогодні ввечері або завтра буде зрозуміло, яку посаду я займу».

Екс-чиновник розраховує на те, що буде використаний його досвід і знання, погляди, прямолінійність, однак не буде ні в кого працювати заступником.

Facenews

Оставить комментарий