Як підготувати машину для продажу

0


Самостійна продаж вживаного автомобіля – не таке просте заняття, як може здатися. Адже потрібно не просто знайти потенційного покупця, а точніше – зробити так, щоб він знайшов вас.

Потрібно переконати його придбати саме вашу машину. І тут крім ціни важливу роль відіграє зовнішній вигляд, пише Авторамблер.

Самостійна продаж вживаного автомобіля – не таке просте заняття, як може здатися. Адже потрібно не просто знайти потенційного покупця, а точніше – зробити так, щоб він знайшов вас. Потрібно переконати його придбати саме вашу машину. І тут крім ціни важливу роль відіграє зовнішній вигляд.

Чому так? Та дуже просто, справа в тому, що першу інформацію про автомобілі людина отримує саме очима. Ще до того, як прочитати оголошення про «не биту, не фарбованої» машині, за лічені секунди встигаєш оцінити потенційну покупку за допомогою фотографій. Ну, а під час особистого огляду за різні «косяки» намагаєшся зачепитися саме оком. І лише потім мозок починає аналізувати всю отриману інформацію і зіставляти її з розповідями продавця, даними документів і т. д.

Тому скажемо однозначно: обов’язково потурбуйтеся про зовнішньому вигляді вашого автомобіля перед продажем. Зокрема, вам обов’язково треба вимити машину перед тим, як зробити фотографії, так перед особистою зустріччю з покупцем. І сьогодні ми поговоримо про те, як це зробити правильно. Виділимо п’ять важливих моментів, про які продавці нерідко забувають.

Килимки

Як ви вважаєте, з чого краще всього почати підготовку зовнішнього вигляду автомобіля? З кузова? Неправильна відповідь! У першу чергу вам потрібно звернути увагу на салонні килимки в машині. Чому? Та тому, що про них згадують в останню чергу, а вони можуть сказати про «залізному коні» набагато більше ніж здається, до того ж підсвідомо впливають на сприйняття машини.

У вас гумові килимки і вони протерлися? Тоді краще відразу поміняти їх на нові, витрати копійчані, але візуально автомобіль буде сприйматися зовсім по-іншому. Якщо ж тканинні килимки, то їх обов’язково потрібно ретельно почистити. В першу чергу – пропилососити, а потім очистити за допомогою шампуню або хоча б просто води. Є і ще один прийом. Якщо взяти звичайну щітку для одягу і кілька разів провести їй по килимку проти напрямку ворсу, килимок можна злегка «оновити» візуально.

Підкапотний простір

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...