Хотів купити Львівську облраду, а попав за грати – шокуючі подробиці

1


Розпочато судовий розгляд кримінального провадження стосовно особи, яка намагалася підкупити чиновника Львівської обласної ради

Розпочато судовий розгляд кримінального провадження стосовно особи, яка намагалася підкупити чиновника Львівської обласної ради, пише Корупція.Інфо

Галицьким районним судом м. Львова розпочато судовий розгляд кримінального провадження стосовно особи, яка у вересні 2016 року протиправно здійснила пропозицію та обіцянку службовій особі, яка займає відповідальне становище, а саме керуючому справами Львівської обласної ради надати неправомірну вигоду в розмірі 50 000 гривень. Зазначимо, що за вказані кошти обвинувачуваний розраховував на сприяння у винесенні на розгляд сесії Львівської обласної ради низки звернень до Прем'єр – міністра України та Голови Верховної ради України, а саме про надання Львівській області спеціального економічного статусу та передачі повноважень встановлення тарифів на комунальні послуги місцевим органам самоврядування.

Популярне: Це не людина, а чудовисько: молодик жорстоко вбив, згвалтував і намагався виколоти очі 16-річній дівчині

Однак, втілити у життя свій намір йому не вдалось, оскільки його злочинна діяльність якої була викрита працівниками Управління Служби безпеки України у Львівській області.

Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий