Хорошівська ВІДГ закупила нову сучасну техніку для житлово-комунального господарства (ФОТО)

8


Фото: Житомирська ОДА

14 Січня 2018,
13:50
Коментувати

3

Хорошівська об’єднанна громада отримала нову сучасну техніку для житлово-комунального господарства. Сміттєвоз з боковим завантаженням СБМ-301/2 на шасі МАЗ 4371 та екскаватор-бульдозер БАМ-2014Б на базі трактора МТЗ 82.1 зі змінними видами обладнання нещодавно були передані постачальником комунальному підприємству. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.

«Ми змогли купити цю техніку завдяки підтримці держави. 1,5 мільйони гривень субвенції на формування інфраструктури ми витратили на формування бази для розвитку громади. Сміттєвоз дозволить нам вирішити проблему із вивозом сміття. А наявність екскаватора має пришвидшити численні ремонтні роботи та, за потреби очищення доріг від снігу», – сказав Володимир Столярчук.

Техніка поповнить парк Хорошівського житлово-комунального господарства, і сьогодні вже на повну потужність використовується. Територія громади охоплює значно частину Хорошівського району, через який проходити декілька транспортних ліній, як державного так і регіонального значення.

«До об’єднання, ми займались фактично латанням дірок та ремонтом техніки. Сьогодні нові ресурси дозволяють нам від спостерігання перейти до активних дій. Ми маємо амбітні цілі, і наша команда, я переконаний, з ними впорається», – сказав директор житлово-комунального господарства Анатолій Поліщук.

Нагадаємо, що у Хорошівській ВІДГ підключили нову мережу вуличного освітлення.

Оставить комментарий