Хірургічне відділення Житомирської міської лікарні № 2 отримало сучасне медичне обладнання вартістю понад 9 млн грн (ФОТО)

1


















Фото: Микола Слюсар

30 Листопада 2017,
15:13
Коментувати

3

Автор: Микола Слюсар

У Житомирі центральній міській лікарні № 2 30 листопада презентували нове медичне обладнання у лапароскопічній операційній та рентген-кабінеті. Лікарі розповідають, що дороговартісне обладнання, альо відповідає останнім вимогам часу та допоможе ставити пацієнтів на ноги протягом двох днів. Лікуватись за допомогою нового обладнання будуть не тільки жителі Богунського району, але й усього міста та області.

«У цілому це все куплено для нас, жителів Богунського району, міста та області. Ті, що зараз реформа планує обирати лікаря, – люди вже давно це знають. Уся апаратура, яка надійшла, – це для наших людей, для нашого населення», – сказав головний лікар ЦМЛ № 2 Віктор Павлусенко.

Чиновники зізнаються, що одного лише обладнання замало і тому підходять до цього питання комплексно – вже наступного року обіцяють продовжити оновлення.

«Я хочу зазначити, що розвиток хірургії в другій міській лікарні не завершено, це лише початок. На сьогоднішній момент вже розроблена проектно-кошторисна документація для того, щоб зробити сучасний операційний блок, тому що якісне обладнання – це лише частина надання хірургічної допомоги. Сама операційна, вентиляція, можливість дезінфекції обладнання і самого приміщення також важливі», – зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.

На обладнання було витрачено 9,3 млн грн. Лише 3% цих коштів надійшли з міського бюджету, решта – з державного.

Оставить комментарий