Володимир Ширма відвідав новостворену Соколівську ВІДГ (ФОТО)

6


Фото: Житомирська обласна рада

14 Січня 2018,
12:18
Коментувати

9

Голова обласної ради Володимир Ширма здійснив робочу поїздку до Соколівської ВІДГ Пулинського району з метою ознайомлення із організацією діяльності новоствореної громади, планами її керівніцтва щодо розвитку населених пунктів, які увійшли до громади. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.

Під час перебування у громаді Володимир Ширма поспілкувався із педагогічним колективом Теньківської ЗОШ І-ІІ ступенів. У школі, де навчається 63 учні, немає жодного комп’ютера, на якому діти могли б вивчати основи інформатики. Було дано доручення голові об’єднання єднаної громади Анатолію Колеснику підготувати необхідні документи для вирішення цього питання.

Також і вчителів, і керівництво ВІДГ турбує питання підвозу учнів до школи та стану відрізку дороги Соколів – Стара Рудня.

Разом із керівництвом Пулинського району Анатолієм Липкому та Віктором Байдою, Соколівським сільським головою Анатолієм Колесником Володимир Ширма оглянув стан дороги.

«На жаль, стан усіх доріг в області з гравійним покриттям далеко не найкращий. Але єдине що вам можу сказати – спрямуйте в обласну раду заявку на участь у обласній програмі з розвитку дорожньої інфраструктури. Хоч і не всю, але найгірший її відрізок буде відремонтовано», – зазначив голова обласної ради.

Ще однією проблемою в об єднаній громаді є відсутність шкільного автобуса. За словами голови ВІДГ, 74 дитини потребують підвезення до школи та дитячого садочку, а наявний автобус дуже давній (в експлуатації перебуває більше 40років) та маломісткий – всього 23 місця. Тому потреба в автобусі стоїть досить гостро. Це питання керівники Пулинського району пообіцяли вирішити власними силами виходячи з наявних ресурсів.

Довідково: У Соколівську об’єднання єднану територіальну громаду об’єднання єднались три сільські ради – Соколівська, Теньківська та Андріївська, у складі яких 7 населених пунктів. Загальна кількість мешканців – 2228 осіб, у тому числі дітей дошкільного віку 188, шкільного віку – 275. Вибори до Соколівської ВІДГ відбулись 29 жовтня 2017 року.


Оставить комментарий