Водій, який нагрубивши учаснику АТО у Коростені, отримав догану

7


Фото: мережа Інтернет

14 Червня 2018,
17:49
Коментувати

5

Водій автобуса Коростень – Житомир отримав догану від роботодавця за те, що порушив правила надання послуг з перевезення пасажирів, а саме – у грубій формі намагався відмовити учаснику бойових дій у пільговому перевезенні. Про це повідомляє управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА з посиланням на наказ керівника ТОВ «Автосвіт ЛТД».

«За інформацією управління, 12 червня перевізник ТОВ „Автосвіт ЛТД“ підписав наказ про оголошення доґані водію автобуса за грубі порушення правил надання послуг з перевезення пасажирів, у тому числі учасників бойових дій. А також попередив про недопустимість в подальшому таких дій.

Причиною оголошення доґані є халатне відношення до виконання трудових обов’язків водія автобуса „Еталон“ Коростень – Житомир. Адже 11 червня водій відмовив у перевезенні учаснику АТО, який придбав пільговий білет на АС Коростень. Водій мотивував відмову тим, що у транспорті не було вільних місць. Проте все ж таки виявилось, що місце біля водія було вільним», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, перевізник доручив інженеру з експлуатації провести з водіями та працівниками АС додатковий інструктаж щодо виконання Правил надання послуг при перевезенні пасажирів.

Нагадаємо, що під час зустрічі із учасниками АТО та перевізниками Ігор Гундіч попередив перевізників про належно ставлення до бійців та поведінку водіїв, а також зазначив, що органи місцевого самоврядування мають виконувати Закон і забезпечуваті пільгові перевезення.

Оставить комментарий