Влада Житомира планують закрити міський витверезник. ФОТО

27


Житомирські влади схиляються до думки, що міська деинтоксикационный центр або просто витверезник потрібно закрити. Про це повідомив заступник міського голови Матвій Хренов.

«Це питання поки що вивчається, не виключено, що з наступного року витверезник буде закритий. Тому що, по-перше, це (протверезіння п’яних, – ред.) – не є функція лікарні (підрозділом якої є витверезник), по-друге, нормативна база, яка регулює їх роботу, практично відсутня, по-третє, у більшості міст України витверезники вже закриті. Лікарні ж людей без ознак травм і порушення здоров’я просто не будуть приймати», – зазначив Хренов в коментарі Житомирському Кур’єру.

Житомирський деинтоксикационный центр знаходиться в Успенському провулку (колишній 8 березня). Обстановка всередині бідненька, в палатах, пофарбованих казенної синьою фарбою, з вікнами, забитими залізними листами, лежанки, що нагадують тюремні нари. На весь центр був лише один пацієнт – бомж.

Працівники центру кажуть, що примусово доставлених людей, після того як вони відсипаються, відпускають на всі чотири сторони.

Варто додати, що прокуратура Житомирської області розслідує факти порушення прав людини при доставці підпилих громадян у витверезники. Тільки у Житомирі таких фактів наслідок нарахувало понад 1300. Мали місце подібні факти також у Коростені, Бердичеві та Новограді-Волинському.

Оставить комментарий