Виконком не затвердив проведення ярмарок біля ТРЦ «Глобал UA»: не сподобалось місце та не знали асортимент товару

3


Фото: Микола Слюсар

15 Листопада 2017,
18:04
Коментувати

4

Автор: Микола Слюсар

Питання про проведення ярмарок біля «Глобалу» зняли з розгляду, адже членів виконкому бентежить, що проводитимуть його на тротуарі.

У Житомирі під час чергового засідання виконавчого комітету не дозволили влаштувати ярмарків на тротуарі біля ТРЦ «Глобал UA». Члени виконкому знайшли дві причини для відмови: автори проекту не вказали, що буде реалізовуватись на ярмарок та місце розташування будиночків.

«По-перше, чому в проекті рішення не зазначено ті, про що ви говорите, – продукти харчування? Друге питання: ви пишете „без права реалізації алкогольних напоїв“, чому ви не пишете „без права реалізації підакцизної групи“? Ві підготуйтесь, дайте нам фотографії і все-таки більш детально розкажіть, що там буде реалізовуватись. Ми хочемо це знати», – зазначила секретар міської ради Наталія Чиж.

Члени виконкому не одразу зрозуміли місце розташування, але коли дізналися, що це буде на тротуарі, розпочались палкі дискусії щодо місця.

«Не важливо, що там буде реалізовуватись, доки ми не затвердимо місце. Давайте нам пізніше покажуть, щоб ми вирішили: влаштовує нас це місце чи ні. Ми зараз людей накрутимо, потім місце нам не сподобається і нам скажуть: „Що ви нам голову морочите?“» – сказавши член виконкому Руслан Годований.

Врешті члени виконкому прийняли рішення перенести розгляд цього питання та порадили змінити тротуар вулиці Київської на стоянку ТРЦ «Глобал UA».

Оставить комментарий