Війна на Україні почалася тому, що ми не звільнили Південно-Схід, – радник Путіна

1


Радник Путіна Сергій Глазьєв публічно доповів на тему втрачених можливостей 2014. За його словами, Росія в 2014 році відмовилася від «визволення» Південно-Сходу України і тим самим зробила величезну стратегічну помилку».

«У 2014 році Захід дав зрозуміти уряду Росії, що готовий визнати Крим, одночасно шантажуючи можливим початком великої війни», – про це в ході виступу перед учасниками молодіжно-патріотичного табору «Донузлав» в окупованому Криму заявив відомий російський економіст, радник президента Росії Сергій Глазьєв.

«Ми повинні були звільнити весь Південний Схід. Чому не звільнили? Я думаю, це результат західної провокації. Західні лідери дали зрозуміти нашому керівництву, що вони визнають Крим російським. Але якщо буде російська весна далі продовжуватися і інші регіони будуть приєднуватися до Росії, буде світова війна. Це був блеф, – сказав він.

Глазьєв також зазначив, що, повіривши в 2014 році Захід, уряд Росії зробило велику помилку.

«Крим вони не визнали, але використовували його в якості підстав для санкцій. Війна на Україні почалася тому, що ми не звільнили Південно-Схід. Якщо б ми захистили Південно-Схід, не було б сьогодні жодної війни, не було б десятків тисяч жертв. Київський режим зміг би встояти лише в Києві та на Західній Україні. Це було, я вважаю, глибокої стратегічною помилкою», – підкреслив Він.

Facenews

Оставить комментарий