В Житомирі вперше відбудеться мітинг за легалізацію марихуани

8


Завтра 19 травня в центрі Житомира на вулиці Михайлівській відбудеться марш свободи » за легалізацію коноплі. Учасники святкової ходи вимагають легалізувати коноплю в медичних цілях.

Як стало відомо «Журналу Житомира», благодійна організація «Благодійний фонд «Всеукраїнське об’єднання людей з наркотичною залежністю (ХВИЛЯ)» за підтримки Євразійської мережі людей, що вживають наркотики і спільноти ЛЖН Житомира запрошують приєднатися до акції «Коноплі лікує» в підтримку всеукраїнського флешмобу Конопляний #МаршСвободы 2018.

У Житомирі акція розпочнеться 19 травня в 11:00 на вул. Михайлівській, біля музичної школи №1 імені Б. Н. Лятошинського, активісти пройдуть по вул. Михайлівської до пам’ятника С. Королеву.

Метою заходу є гуманізація кримінального законодавства відносно виробників і споживачів конопель, захист прав споживачів конопель і врегулювання законного доступу до медичного каннабису та препаратів на його основі для українських пацієнтів.

Контакти організаторів: Боровий Юрій, житомирський регіональний представник БО «Благодійний фонд «ХВИЛЯ». Телефони: +380671649047, +380636868202.

Як повідомлялося, в Житомирській області викрили командира відділення пожежної частини, який продавав канабіс, вирощений на власному подвір’ї.

Оставить комментарий