В Житомирі відкрили унікальну канадсько-українську фотовиставку «Емігрантки». ФОТО

34


6 лютого в Житомирі в Gnatyuk Art Center відбулася презентація виставки міжнародного канадсько-українського фото проекту «Емігрантки».

Як повідомили «Журналу Житомира» в міськраді, автором виставки є канадський проект «НАШІ», який розповідає про сьогодення та історії української еміграції в Канаді.
 

«Фотопроект являє собою 20 авторських фото сучасного урбаністичного простору, на тлі якого зображені українські емігрантки в національних костюмах. Український костюм символізує їх сутність, культурну приналежність, а також весь позитивний і негативний досвід, привезений з дому. Окремою частиною є реальні історії з життя емігранток. Разом вони покликані дати розуміння наскільки далекими можуть бути очікування від реальності під час перебування за кордоном», – розповідає Оксана Давиденко, голова ГО «Скриня корисних справ».

Координатор виставки Оксана Давиденко зазначає, що представлені історії емігранток з реального життя.
 

«Проект «Емігрантки» — про і для жінок-емігранток, історії з життя нашої власної, близьких подруг, зовсім незнайомих жінок, дівчат і шановних дам, з різних причин і з міст, яких об’єднує бажання поділитися своїм еміграційним досвідом, щоб дати розуміння того, наскільки різні очікування і реальність, як самотньо може бути в чужому просторі, і чому не всі привезене з дому виявляється корисним, а якийсь, навіть руйнівним», – зазначила координатор виставки.

Фото-частина проекту знімалася в Канаді, але мова йде в цілому про досвід українок з різних країн. Виставка проходить в Gnatyuk Art Center по вулиці Велика Бердичівська, 20.

Оставить комментарий