В Житомирі суд все-таки взяв під варту іноземця, який підозрюється у вбивстві

11


Підозрюваному у вбивстві, яке сталося в травні 2016 року в Житомирі, 6 лютого з третього разу Королівський районний суд обрав запобіжний захід.

«Застосувати щодо підозрюваного Гасімова Ібрагіма Аласата Огли 23.04.1986 року запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Одночасно визначити розмір застави для забезпечення виконання Гасимовим обов’язків визначених КПК України в межах трьохсот розмірів прожиткових мінімумів доходів працездатних осіб у сумі 528 тис. 600 гривень», – йдеться в тексті постанови, яке озвучила суддя Корольовського районного суду Житомира Олена Рожкова, повідомляє УНН.

Зазначимо, що 3 лютого не відбулося два засідання: перше з-за відсутності перекладача для підозрюваного, друге – через неявку суддів. Запобіжний захід вже за іншим звинуваченням почали вибирати 5 лютого, утім протягом шести годин засідання рішення так і не було прийнято. Вчора суд таки обрав запобіжний захід.

Нагадаємо, 1 лютого в ході спецоперації, проведеної спільно з обласним управлінням СБУ, був затриманий громадянин Азербайджану, кримінальний авторитет, який півтора року перебував у міжнародному розшуку за вбивство
 

Оставить комментарий